Senin en yakın sırdaşın, motivatörün ve destekçin olmak istiyoruz. Birlikte hedeflerine ulaşalım.

Vücudumuzu tanımak, yaşam şeklimizin sonuçlarını anlamak ve ölçümleyebilmek oldukça değerli. Çünkü sağlıklı yaşam alışkanlıkları kazanmak ve bu durumu sürdürülebilir kılmak için kendimizin farkında olmamız gerekiyor.

Ölçüm sonuçlarımız sayesinde kendini tanıyacak, vücudunu anlayacak ve daha iyi hissedeceksin.

Her insanın yaşam yolculuğu, kendine has ve benzersizdir. “Biz”den “ben”i ayıran şey benim inişlerim, çıkışlarım, kırılma noktalarım ve başarılarımdır. Benim yolculuğumda benim için kişiselleştirilmiş bir tartı aslında benim motivasyon kaynağım ve kendi yolculuğumu kontrol edebildiğimi hissettiğim bir yol arkadaşı.

About About

Kusursuz beden yoktur, kendi bedenin en sağlıklı hali vardır.

Kişiselleştirilmiş hedefler belirleyebilmeniz ve kendi istatistiklerinizi karşılaştırabilmeniz için günler, aylar hatta yıllar boyunca ilerlemenizi takip etmeyi kolaylaştırıyoruz.

Şimdi kişisel tartınızı seçin ve hedeflerinize ulaşmak için bir adım atın.
About

Biliyoruz ki sağlıklı bir beden, birçok şeyi değiştirebilir.

Hafifliğin verdiği mutluluk, hareket alanımızı genişletecek, enerjimizi arttıracak ve bizi bambaşka biri kılacak.

About
About

…hangi durumda olursa olsun kilo alma, kilo verme ve hastalıklara özel diyetlerde mutlaka bir beslenme uzmanına danışarak destek alın. Profesyonel bir tartıdan yağ ölçümünüzün yapılmasını da mutlaka isteyin çünkü motivasyon, diyetteki en önemli etkendir. Bazen kilo vermeyip, yağınız azalıp kasınız artmış olabilir ya da rakam aynı kalırken sadece ödem toplamış olabilirsiniz. Biz bu sayede tartı analizini değerlendirdiğimizde bu motivasyonu kaybetmemiş oluyoruz.

Uzm. Diyetisyen Olcay Barış

About

…bizim için önemli olan sadece tartıda gördüğümüz rakam değil. Önemli olan; detaylı bir vücut kompozisyonu analizi alınarak yağ kaybedildi mi? Kas kütlesinden kayıp yaşandı mı? Bunların da detaylı bir analizini görmek oldukça önemli.

Uzm. Diyetisyen Özge Öçal

About

… 2.5 kilogram yağ kaybettiğimiz zaman; bunun yaklaşık 2 kilogramını akciğerler vasıtasıyla karbondioksit olarak vücudumuzdan uzaklaştırıyoruz. Geri kalan kısmı ise dışkı, ter ve idrar olarak vücudumuzdan uzaklaşıyor. Biz diyetisyenler olarak haftalık görüşmelerimizde bu durumun kontrolünü, Tartı Tanita vücut analiz tartısı gibi profesyonel tartılarla sağlıyoruz. Aynı zamanda kas ve ödem gibi önemli referans değerlerini görüyor olmak da biz diyetisyenlerin süreçlerini oldukça kolaylaştırıyor…

Uzm. Diyetisyen Samet Yağlı

About

… Sağlıklı ve dengeli beslenmek, ideal vücut ağırlığına ve ideal yağ oranına sahip olmak bizim için çok önemli. Bunu anlayabilmenin en profesyonel yolu ise Tartı Tanita vücut analiz tartıları ile analiz yaptırmak. Bu analiz sonucunda eğer ideal yağ oranı üzerindeysek; bir diyetisyen desteği ile kilo verip daha sonrasında hamile kalmak bizim için çok daha doğru olacaktır…

Diyetisyen Beyaz Koca Çevik

About

… Kas kütlesindeki artışı takip etmenin en güzel yolu, üst ve orta kol çevresindeki kalınlaşmadır. Bir diğeri ise Tartı Tanita tartısı ile alacağınız vücut analizidir. Siz de yağ kas oranınızı öğrenmek ve gelişiminizi takip etmek için bir diyetisyene başvurabilirsiniz.

Diyetisyen Ezgim Tokat

About

… Önemli olan incelmelerimiz ve yağ kaybımızdaki değişikliklerdir. İşte bu noktada bilgi sahibi olabilmek için diyetisyen ofislerinde bulunan detaylı vücut analiz tartılarından yararlanarak vücudumuzdaki yağ kütlesinin değişiminden, kas kütlesinin yoğunluğundan, kemik mineral yoğunluğundan ve aynı zamanda metabolik yaş gibi parametreler hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz…

Diyetisyen Dila Sansur

About

…En doğru ölçüm diyetisyen ofislerinde bulunan profesyonel tartı tartısıdır. Bu tartılar ölçüm mantığı gereği hücre içi hücre dışı sıvının ölçümünü sağlamakta ve bize ödem hakkında net bir fikir vermektedir. Bizde bu doğrultuda beslenmemizi buna göre düzenleyebilmekteyiz…

Uzman Diyetisyen Selin Uçak

About

… Diyetimi harfiyen uyguluyorum ama yine de tartıda istediğim rakamı göremiyorum diyorsanız yağdan kaybediyor, kastan kazanıyor olabilirsiniz. Vücut ağırlığınız değişmese de vücut kompozisyonunuz değişiyor olabilir. Vücutta bulunan yağ, kas, su gibi parametreleri ölçen vücut analiz tartısıyla doğru sonuca ulaşabilirsiniz.

Diyetisyen Aynur Kazak

About

… Biz diyetisyenler su tüketmenin yanında aslında sürdürülebilir bir beslenmeyi de çok önemsiyoruz. Eğer ki bizlerden danışmanlık almak isterseniz ofisimizde sizin hem su tüketiminizi hem ödem miktarınızı hem yağ hem de kas durumunuzu değerlendirecek profesyonel tartı yani vücut analiz tartıları kullanıyoruz.

Diyetisyen Gizem Tunçtürk

About

… Tartıda gördüğünüz rakamdan ziyade vücut analizinizin detaylı bir şekilde alınması, kas oranınıza, yağ ve su oranınıza bakılması sizi doğru sonuca ulaştıracaktır. Bu noktada uzman profesyonellerden alabileceğiniz destek sizleri ileri noktaya götürecektir.

Uzm. Dyt. Psk. Büşra Şen Uyar

About

…Sağlıksız beslenme, yetersiz uyku hali, hareketsiz bir yaşam tarzı ve yoğun ilaç kullanımı organ yağlanması nedenleri arasında gösterilebilir. Profesyonel tartı tartılarıyla iç organlar çevresi yağlanma alanını görebilmekteyiz.

Diyetisyen Hilal Yılmaz

About

En güçlü motivasyon, yaptıklarının sonuçlarını görmektir

Ölçüm sonuçlarımız sayesinde kendini tanıyacak, vücudunu anlayacak ve daha iyi hissedeceksin.

About
About About

Güncel ve detaylı vücut analizi raporunuzu, mobil uygulamadan takip ederek motivasyonunuzu arttırın.

En güçlü motivasyon, yaptıklarının sonuçlarını görmektir.

About

Öyleyse başlayalım mı?

Ölçümleme ve analiz uzmanı Tartı’nın gerçek sonuçlarıyla hedeflerine ulaş!

Hazırsan şimdi Tartı’ya doğru bir adım at.